Informacja dotycząca obiadów szkolnych

obiadek

Szanowni Państwo,

Nieobecność dziecka w szkole zaznaczona w dzienniku elektronicznym nie oznacza, że obiad dla dziecka w tym dniu zostanie automatycznie anulowany – konieczna jest wiadomość od rodziców z taką informacją.

Przypominamy, iż zgodnie z Regulaminem naszej stołówki system odwoływania obiadów w przypadku absencji dziecka w naszej placówce jest następujący: odwołujemy obiad od dnia następnego po zgłoszeniu rodzica za pośrednictwem sekretariatu 23 693 50 02 lub sekretariat@spcieksyn.pl lub poprzez e-dziennik. Dotyczy to również rodziców, którzy korzystają z dofinansowań obiadów za pośrednictwem Ośrodków Pomocy Społecznej.

Produkty są droższe a pracownicy kuchni rozpoczynają pracę od godziny 4:30. Nie możemy pozwolić sobie na marnowanie produktów, które o godzinie 8 w zasadzie są ugotowane.